Ogłoszenia Podręczniki szkolne


Lokalizacja
Cena
-
pisanie prac toruń szczecin warszawa kraków łódź
pisanie prac toruń szczecin warszawa kraków łódź

Pomoc Pisanie prac naukowych w pełnym zakresie UWAGA!! NIE POBIERAM ZALICZEK ZA CAŁOŚĆ, KILKULETNIE DOŚWIADCZENIE W PISANIU PRAC płatnośc ratalna atrakcyjne ceny (bez pośredników) stały kontakt z klientem, Zleceniodawca może na bieżąco kontrolować etapy pracy prace poglądowe na poziomie licencjackim, magisterskie. oraz inne prace(np. prace podyplomowe , zaliczeniowe itp.) Szybki czas realizacji, niskie ceny, gwarancja wykonania na piśmie(oświadczenie lub umowa na prośbę klienta), poprawki oraz korekty bezpłatnie. preferowany kontakt osobisty! proszę w mailu z zapytaniem podać temat pracy !!!!!!!!!!! !!!

Dodano 2021.02.25 20:40

0 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
pisanie prac toruń szczecin warszawa kraków łódź
pisanie prac toruń szczecin warszawa kraków łódź

Pomoc Pisanie prac naukowych w pełnym zakresie UWAGA!! NIE POBIERAM ZALICZEK ZA CAŁOŚĆ, KILKULETNIE DOŚWIADCZENIE W PISANIU PRAC płatnośc ratalna atrakcyjne ceny (bez pośredników) stały kontakt z klientem, Zleceniodawca może na bieżąco kontrolować etapy pracy prace poglądowe na poziomie licencjackim, magisterskie. oraz inne prace(np. prace podyplomowe , zaliczeniowe itp.) Szybki czas realizacji, niskie ceny, gwarancja wykonania na piśmie(oświadczenie lub umowa na prośbę klienta), poprawki oraz korekty bezpłatnie. preferowany kontakt osobisty! proszę w mailu z zapytaniem podać temat pracy !!!!!!!!! !!!!!

Dodano 2021.02.25 20:39

0 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
pisanie prac toruń szczecin warszawa kraków łódź
pisanie prac toruń szczecin warszawa kraków łódź

Oferuję pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. Opracowania przygotowywane są zgodne ze standardami technicznymi polskich uczelni wyższych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pisaniu prac, co pozwala mi właściwie podejść do każdego tematu i problemu naukowego. Pomagam także w skonstruowaniu planów do prac, zebraniu literatury, opracowaniu badań. Wykonuję także korekty gotowych prac i pomagam w dokończeniu już rozpoczętych. praca poglądowe wzorcowe z szerokiego zakresu tematycznego. w razie konieczności pomogę również w doborze tematu! nie pobieram zaliczek za całość płatność ratalna kontakt z klientem! szybki czas realizacji preferowany kontakt osobisty lub telefoniczny! proszę w mailu z zapytaniem podać temat pracy oraz termin realizacji!!!!!!!!!!!! !!!

Dodano 2021.02.02 00:45

0 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
pisanie prac  częstochowa Bielsko Biała  kraków  wrocław rzeszów tarnów nowy sącz
pisanie prac częstochowa Bielsko Biała krak...

Oferuję pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. Opracowania przygotowywane są zgodne ze standardami technicznymi polskich uczelni wyższych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pisaniu prac, co pozwala mi właściwie podejść do każdego tematu i problemu naukowego. Pomagam także w skonstruowaniu planów do prac, zebraniu literatury, opracowaniu badań. Wykonuję także korekty gotowych prac i pomagam w dokończeniu już rozpoczętych. praca poglądowe wzorcowe z szerokiego zakresu tematycznego. w razie konieczności pomogę również w doborze tematu! nie pobieram zaliczek za całość płatność ratalna kontakt z klientem! szybki czas realizacji preferowany kontakt osobisty lub telefoniczny! proszę w mailu z zapytaniem podać temat pracy oraz termin realizacji!!!!!! !!!!!!!!!

Dodano 2021.02.02 00:44

0 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Nauka języków przez skojarzenia!!!
Nauka języków przez skojarzenia!!!

Czy zdarzyło Ci się uczyć tych samych słówek kilka razy? A po kilku dniach i tak zapomniałeś, czego się nauczyłeś? „Wkuwanie” na pamięć jest czasochłonne, męczące i nieskuteczne. Najlepszym sposobem na naukę są skojarzenia. Dzięki nim możesz przenieść nowe informacje do pamięci długotrwałej i już na zawsze je zapamiętać. Seria książek do nauki języków przez skojarzenia to doskonały sposób na przyswojenie obcych słówek poprzez zabawne i absurdalne skojarzenia. Odpowiednio dobrane zdania efektywnie łączą znaczenie z wymową fonetyczną. Nauka języków obcych jeszcze nigdy nie była tak przyjemna! Autor: Magdalena Walas Wydawnictwo: Rozpisani www.rozpisani.pl

Dodano 2017.11.11 16:03

24 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Książki
Książki

JEŻELI POSIADASZ KSIĄŻKI,KTÓRE CI ZAWADZAJĄ LUB STARZEJĄ SIE W SZAFIE,NIE WYRZUCAJ!!! ZNAJDĄ SIĘ JESZCZE LUDZIE,KTÓRZY KOCHAJĄ CZYTAĆ! CHĘTNIE PRZYGARNĘ KSIĄŻKI O RÓŻNEJ TEMATYCE.TO SMUTNE,JEŚLI MIAŁYBY WYLĄDOWAĆ W KOSZU LUB PIECU! KTOŚ,KIEDYŚ WŁOŻYŁ W NIE MNUSTWO PRACY I SERCA! WARTO JE ZNÓW DOCENIĆ! DAJ ZNAĆ! ODDZWONIE! ODBIORĘ! CAŁE KUJ- POM.

Dodano 2015.08.28 22:47

0 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Pomogę pisanie prezentacja maturalna
Pomogę pisanie prezentacja maturalna

Witam. Mam na imię Aneta. Oferuję pomoc w przygotowaniu prezentacji z języka polskiego. Prace są uczciwe, solidne, pomoc jest udzielana indywidualnie, pod danego maturzystę i z dużym zaangażowaniem, żaden tam Internet. Wszystkie osiągnęły w latach ubiegłych bardzo wysoką punktację. Jestem miłą osobą, z doświadczeniem i gwarantuje dobry kontakt. Uczę języka polskiego. Dołączam bibliografię, plan ramowy i wszystkie potrzebne materiały, jak ksero literatury przedmiotu, albumy, materiały na plakat itp. Do tematu są opracowane pytania i odpowiedzi. Jestem pewna, że będziesz zadowolony. Pisz na maila aneta568@wp.pl, najlepiej na gg 6943415. Tel: 508170483. Wszystko wytłumaczę, jak już się ze mną skontaktujesz. Zapraszam.

Dodano 2015.03.18 07:18

100 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Prace lic i mgr
Prace lic i mgr

Oferuję opiekę naukową w zakresie przygotowania prac licencjackich i magisterskich z Prawa i Administracji. Tematy którymi interesuję się w szczególności obejmują zagadnienia z zakresu: • Prawa konstytucyjnego, • Prawa praw człowieka i obywatela, • Teorii i filozofii prawa, • Historii prawa polskiego, • Prawa europejskie (kwestie ustrojowe), • Prawa międzynarodowego publicznego, • Prawa administracyjnego. Oczywiście istnieje też możliwość pomocy w przypadku tematów prac dotyczących innych gałęzi prawa. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu. pisanieprac@gmx.com 784-738-524

Dodano 2015.01.11 22:24

1 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt