Ogłoszenia Zabawki


Lokalizacja
Cena
-
Okajoka.pl - AXI DREWNIANA PIASKOWNICA DLA DZIECI ELLA XL
Okajoka.pl - AXI DREWNIANA PIASKOWNICA DLA DZ...

OKAJOKA.PL AXI DREWNIANA PIASKOWNICA DLA DZIECI ELLA XL Zabawa w drewnianej piaskownicy firmy AXI to marzenie każdego malucha. Piaskownica została wyposażona w dwie ławki na których dzieci mogą usiąść czy położyć swoje zabawki. Wysokiej jakości, solidna konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne sprawi, że piaskownica będzie wyglądać doskonale o każdej porze roku. Ławeczki składają się, umożliwiając tym samym zamknięcie piaskownicy po skończonej zabawie. Cechy produktu: - Szeroka i komfortowa do zabawy dla kilkorga dzieci, - Wygodne ławeczki pełniące funkcję zamknięcia piaskownicy, - Wykonana z wodoodpornego drewna, - Przemyślana i solidna konstrukcja. FILM DO YOU TUBE: FILM YOU TUBE: https://www.youtube.com/watch?v=nl4KiDSZyDY

Dodano 2021.03.20 20:42

804 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
mega wielkie GRY dla DZIECI do skakania i edu zabawy SUPER GRY XXL
mega wielkie GRY dla DZIECI do skakania i edu...

Produkujemy i tworzymy gry edukacyjne i reklamowe do super edu zabawy. Po naszych grach można skakać jak żabka i ćwiczyć. kumamgre@gmail.com 600.977.872 www.kumamgre.pl Zobacz edukacyjne gry XXL dla dzieci: - BEZPIECZNI NA DRODZE - BEZPIECZNI NAD WODĄ - EKOMANIA czyste powietrze - eko gra o SMOGU - EKOMANIA segregacja – eko gra o segregacji odpadów - EKOMANIA ocieplenie klimatu - BEZPIECZNI ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ - BEZPIECZNI NA DRODZE Z POLICJĄ - BEZPIECZNI NA ROWERACH - ACTIVMATMA – gra matematyczna - MAPA POLSKI - geo gra o Polsce n geografie - POZNAJ KOSMOS W ofercie kumamgre są: - gigantyczne gry edukacyjne XXL dla dzieci, po których można skakać - gry korytarzowe i podłogowe do szkół, przedszkoli, na świetlicę np. klasy, tarcze, kalkulator - klasyczne planszówki XXL np. chińczyk - gry w formie reklamy, ulotek np. z komiksem edukacyjnym - publikacje edukacyjne z grami, zagadkami, kolorowankami, rebusami - animacje dla dzieci z grami - na zabawy, eventy, festyny, - super strefa gier XXL z animatorami na lato / ferie w mieście - dyskoteki dla dzieci z DJ i zabawami Nasze gry są absolutnie wyjątkowe, ponieważ są to projekty autorskie, namalowane przez polskich artystów i wyprodukowane w Polsce (made in Poland). Gry tworzone są pod opieką doświadczonych pedagogów i specjalistów. Do gier można dodać swoje logo, a nawet własne pytania, czy dodatkowe pola. Kreujemy gry na potrzeby edukacji i reklamy oraz dla zwykłej, zabawy. Odwiedź nasze strony: www.kumamgre.pl www.studiokomiks.pl Napisz do nas: kumamgre@gmail.com komikskc@gmail.com 600.977.872 http://www.kumamgre.pl/oferta_gry_wielkoforamtowe_xxl.html

Dodano 2019.11.06 07:30

1 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
SUPER GRY XXL dla DZIECI - mega wielki format do skakania wielkie GRY XXL
SUPER GRY XXL dla DZIECI - mega wielki format...

Jesteśmy producentem gier wielkiego formatu XXL do skakania. Projektujemy i malujemy graficzne gry planszowe super wielkiego formatu XXL a także w formie planszówek i ulotek. Kreujemy gry na potrzeby edukacji i reklamy oraz dla zwykłej zabawy. W naszej ofercie znajdują się: - gigantyczne gry edukacyjne dla dzieci, po których można skakać - gry podłogowe, korytarzowe, plenerowe do szkół, przedszkoli, na świetlicę (np. klasy, szachownica, kalkulator etc.) - klasyczne planszówki do familijnej rozgrywki - gry w formie ulotek np. z komiksem edukacyjnym - publikacje edukacyjne z grami, zagadkami, kolorowankami, rebusami etc. Nasze gry są zupełnie wyjątkowe, ponieważ są to ręcznie malowane, autorskie projekty polskich artystów. Gry tworzymy pod okiem pedagogów i specjalistów. Można do gry dodać swoje logo, własne pytania a nawet dodatkowe pola. Zobacz nasze edu gry: - BEZPIECZNI NA DRODZE - BEZPIECZNI NAD WODĄ - BEZPIECZNI NA ROWERACH - BEZPIECZNI ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ - BEZPIECZNI NA DRODZE Z POLICJĄ - BEZPIECZNI NA CODZIEŃ - EKOMANIA – ekologiczna gra o segregacji śmieci - POZNAJ KOSMOS - MAPA POLSKI - geograficzna, edukacyjna gra o Polsce Odwiedź nasze strony: www.kumamgre.pl www.studiokomiks.pl Napisz do nas: kumamgre@gmail.com 600.977.872 http://www.kumamgre.pl/oferta_gry_wielkoforamtowe_xxl.html Zapraszamy także do naszego Studia Grafiki Komiksu studiokomiks.pl zajmującego się kompleksowym projektowaniem na potrzeby reklamy, promocji i edukacji. Produkujemy i projektujemy edukacyjne gry wielkoformatowe.

Dodano 2019.02.13 09:58

1 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Gra Spadające Małpki HIT !!!
Gra Spadające Małpki HIT !!!

Klasyczna gra spadające małpki. Gra jest porządnie wykonana i dostarcza rozrywkę całej rodzinie Ta i wiele innych zabawek dostępna w nowo powstałym sklepie Dziecięcy Patrol na ul. Mickiewicza 103 w Toruniu. Zapraszamy ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:39

39 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Gra Uciekająca Małpka
Gra Uciekająca Małpka

Świetna gra zręcznościowa dla najmłodszych. Śmieszna, uciekająca małpka, którą należy dogonić i wrzucić na ogonek kółko. Wesoła interaktywna małpka to propozycja dla dzieci, które nie lubią siedzieć w miejscu. Zabawka zachęca dziecko do ruchu i zabawy z nią. Jak to działa? Zabawkę uruchamia się czerwonym przyciskiem on/of. Małpka po włączeniu zaczyna wygrywać wesołą muzykę i świecić światełkiem ze skutera, oraz rusza przy tym zabawnie ogonkiem. Dziecko ma zadanie wrzucać kolorowe kółka na jej ruszający się ogonek. Dla utrudnienia zadania można nakarmić małpkę bananem wkładając jej banan do ust, wówczas ona zaczyna jeździć samodzielnie przed siebie, po napotkaniu przeszkody zmieniając kierunek jazdy. W tym przypadku zadanie jest utrudnione, ponieważ dziecko musi dogonić małpkę i trafić kółkiem na ogonek. Zabawy co niemiar, małpka w momencie gdy ma banana w buzi wesoło mlaska mówiąc w j. angielskim iż banan jest bardzo smaczny. W trakcie jazdy, słychać odgłosy małpie, gra wesoło muzyka, po prostu jest świetna zabawa. Zestaw zawiera: - małpka - 6 kolorowych kółek w 3 różnych rozmiarach - banan Przykładowe zasady zabawy: Gra przeznaczona jest dla 2 osób. Gracze wybierają kolor kółek, którymi będą trafiać w ogonek małpki. Wygrywa gracz, który wrzuci wszystkie kółka na ogonek. W momencie gdy pierwszy nakarmisz ją bananem małpka wykona taniec zwycięstwa. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na rozwijanie zdolności interpersonalnych u dzieci jest granie w różne gry z najbliższymi. Gry planszowe, karciane i inne rozbudowują inteligencję, zdolność skutecznego wysławiania się i przekazywania innym osobom swoich zamiarów i chęci. Gry są doskonałym sposobem na wspólną zabawę w gronie najbliższych. Dzięki takim zabawom dzieci, mogą spędzić więcej czasu z rodzicami. Zestaw zapakowany w bardzo ładne kolorowe pudełko, idealnie nadające się na prezent. Ta i wiele innych zabawek dostępna w Naszym sklepie DZIECIĘCY PATROL mieszczącym się pod adresem Mickiewicza 103 w Toruniu - oczywiście preferowany odbiór osobisty, ale również możliwa wysyłka. ZAPRASZAMY ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:36

69 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Pływająca Motorówka na baterie !!!
Pływająca Motorówka na baterie !!!

Pływająca łódka na baterie. Wydaje dźwięki a armatka strzela wodą. Ta i wiele innych zabawek dostępna w nowo powstałym sklepie Dziecięcy Patrol na ul. Mickiewicza 103 w Toruniu. Zapraszamy ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:31

35 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Drewniana Waga FISHER PRICE
Drewniana Waga FISHER PRICE

-każda piramidka składa się z różnej wielkości klocków zakończonych kulą z uśmiechniętą małpką -dziecko układa klocki po obu stronach wagi i obserwuje przechylanie szalek oraz próbuje układać klocki tak, aby zabawka zachowywała równowagę -zabawka uczy kształtów, kolorów, pojęcia wielkości i wagi. Rozwija koordynację wzrokowo-ruchową oraz logiczne myślenie Ta i wiele innych zabawek dostępna w nowo powstałym sklepie Dziecięcy Patrol na ul. Mickiewicza 103 w Toruniu. Zapraszamy ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:29

59 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
THOMAS TOMEK i Przyjaciele ciuchcia !!!
THOMAS TOMEK i Przyjaciele ciuchcia !!!

Pociąg Thomas zasilany trzema bateriami AA. Po włączeniu Tomek jeździ wydając dźwięki lokomotywy, rusza twarzą, komin świeci się. Po napotkaniu przeszkody odbija się i jedzie dalej, a także co chwila kręci się wesoło wokół własnej osi. Ta i wiele innych zabawek dostępna w nowo powstałym sklepie Dziecięcy Patrol na ul. Mickiewicza 103 w Toruniu. Zapraszamy ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:27

35 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Domino FISHER PRICE Zwierzątka !!!
Domino FISHER PRICE Zwierzątka !!!

Domino dla dzieci Fisher Price to świetna zabawa, która rozwija i uczy maluchy interakcji z innymi graczami. Dodatkowo dzieci uczą się logicznego myślenia, trenują pamięć i ćwiczą rozpoznawanie zwierząt. Piękne rysunki i intensywne kolory zachęcają dzieci do zabawy. Ta i wiele innych zabawek dostępna w nowo powstałym sklepie Dziecięcy Patrol na ul. Mickiewicza 103 w Toruniu. Zapraszamy ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:24

37 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Drewniana Wieża ze zwierzątkami FISHER PRICE GRA
Drewniana Wieża ze zwierzątkami FISHER PRICE GRA

Zabawka składa się z kolorowych, drewnianych zwierzątek i kostki do gry. Może służyć jako zabawka dla jednego dziecka - układanie wieży. Druga wersja, dla dwojga lub trojga dzieci - to gra, polegająca na układaniu klocków zgodnie z obrazkiem wyrzuconym na kostce. Ta i wiele innych zabawek dostępna w nowo powstałym sklepie Dziecięcy Patrol na ul. Mickiewicza 103 w Toruniu. Zapraszamy ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:22

46 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Drewniana Wieża-Sorter FISHER PRICE
Drewniana Wieża-Sorter FISHER PRICE

Zestaw kolorowych, drewnianych klocków z funkcją sortera. umożliwia różne rodzaje zabawy: budowanie wieży, dopasowywanie kształtów, zabawę w nazywanie zwierząt, kształtów itp. dzięki rysunkom na różnych stronach kostki dzieci poznają cyfry, litery, kształty, zwierzęta i kolory. Ta i wiele innych zabawek dostępna w nowo powstałym sklepie Dziecięcy Patrol na ul. Mickiewicza 103 w Toruniu. Zapraszamy ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:20

59 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Drewniany Sorter Fisher Price
Drewniany Sorter Fisher Price

Drewniany, kolorowy sorter Fisher Price w kształcie domku zapewnia świetną zabawę oraz uczy rozpoznawania i dopasowywania kształtów Zabawa sorterem rozwija koordynację wzrokowo–ruchową, umiejętność obserwacji oraz logiczne myślenie i koncentrację Domek posiada wysuwane ściany z otworami, drewniane figury w różnych kształtach oraz uroczy puzzel z postacią żółwia Zabawka wykonana z naturalnego, bezpiecznego materiału, pokryta ekologiczną farbą Ta i wiele innych zabawek dostępna w nowo powstałym sklepie Dziecięcy Patrol na ul. Mickiewicza 103 w Toruniu. Zapraszamy ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:18

55 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Puzzle FISHER PRICE Drewno 3w1
Puzzle FISHER PRICE Drewno 3w1

Drewniane zabawki Fisher Price cechuje staranne wykonanie. Są one zrobione z naturalnych oraz bezpiecznych elementów a do malowania wykorzystywane są ekologiczne farby. Wybierając te produkty masz pewność o ich jakości, udaną bezpieczną zabawę oraz odpowiedni rozwój swojego dziecka. Fisher Pirce Moje Pierwsze Drewniane Puzzle 3w1 to świetna zabawka edukacyjna. Zabawka składa się z rozsuwanego pudełka, które jednocześnie stanowi podstawę do układania oraz puzzli umożliwiających ułożenie trzech różnych obrazków. Zabawka rozwija spostrzegawczość, cierpliwość, ćwiczy logiczne myślenie, zdolności manualne oraz koordynacje wzrokowo-ruchową. Ta i wiele innych zabawek dostępna w nowo powstałym sklepie Dziecięcy Patrol na ul. Mickiewicza 103 w Toruniu. Zapraszamy ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:16

39 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Wesoła Gąska gra Zręcznościowa
Wesoła Gąska gra Zręcznościowa

Zabawka składa się z: - mobilnej kaczki umieszczonej na okrągłej podstawie, - 4 kolorowych kółek do rzucania. Zabawa Kaczką Ring Ring polega na wrzucaniu kółek na jej szyję, ale nie jest to takie łatwe jak się wydaje, ponieważ kaczka nieustannie się rusza. Gdy uda się maluchowi wrzucić kółko na szyję kaczki, kaczka zatrzyma się i w nagrodę zacznie ruszać skrzydełkami. Zabawie towarzyszy wesoła melodyjka, kwakanie kaczki i świecące światełka na podstawie. Zabawka porusza się, odbijając się od przeszkód zmienia kierunek jazdy kręcąc wesoło główką. Ta fantastyczna gra zręcznościowa, posiada dwa przełączniki: pierwszy - dwustopniowy umieszczony od spodu - uruchamia zabawkę, która stoi i porusza głową, można wówczas rzucać w stronę kaczki kolorowe kółka, drugi stopień przełącznika wprawia w ruch kaczkę, która jeździ, jeśli napotka na swojej drodze przeszkodę, odbije się od niej zmieniając kierunek jazdy. Drugi przełącznik z możliwością stopniowania i wyłączenia głośności znajduje się od spodu zabawki. Dzięki żywym kolorom dziecko z wielką przyjemnością będzie bawiło się kaczuszką. Zabawkę zaprojektowano z myślą o najmłodszych pociechach, dlatego też kaczka ma żywe, przyjemne dla oka kolory oraz migające światełka o różnych barwach, które dodatkowo uatrakcyjniają zabawę. Ta i wiele innych zabawek dostępna w nowo powstałym sklepie Dziecięcy Patrol na ul. Mickiewicza 103 w Toruniu. Zapraszamy ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:14

66 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Pistolet typu NERF Rebelle !!!
Pistolet typu NERF Rebelle !!!

Pistolet biało różowy to propozycja dla dziewczyn, które nie koniecznie lubią bawić się tylko lalkami i misiami. Pistolet jest bardzo dziewczęcy, kolorystyka dopasowana do zadziornych wojowniczek. Air Blaster Manual Soft Gun - krótki pistolet z wyrzutnią sprężynową + 6 piankowych naboi. Pistolet wg. producenta ma zasięg wystrzału 8-12metrów! Teraz już nie koniecznie słodka dziewczynka może być bezbronna. Świetny design pistoletu będzie pasował do każdej kreacji : ). Charakterystyka: - typ pistoletu – wyrzutnia sprężynowa, manualna - typ ładowania – przód - naciąg sprężynowy - strzał pojedynczy (wyrzut 1 pocisku) - pociski, wykonane z pianki i zakończone gumową końcówką. Zestaw zawiera: - pistolet - 6 piankowych naboi Ta i wiele innych zabawek dostępna w nowo powstałym sklepie Dziecięcy Patrol na ul. Mickiewicza 103 w Toruniu. Zapraszamy ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:11

33 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Automatyczny NERF Rebelle !!
Automatyczny NERF Rebelle !!

Pistolet biało różowy to propozycja dla dziewczyn, które nie koniecznie lubią bawić się tylko lalkami i misiami. Pistolet jest bardzo dziewczęcy, kolorystyka dopasowana do zadziornych wojowniczek. Air Blaster Auto Soft Gun - krótki pistolet z wyrzutnią sprężynową + 10 piankowych naboi. Pistolet wg. producenta ma zasięg wystrzału 8-12metrów! Teraz już nie koniecznie słodka dziewczynka może być bezbronna. Świetny design pistoletu będzie pasował do każdej kreacji. Po każdym strzale pistolet przeładuje się, automatycznie. Charakterystyka: - typ pistoletu – wyrzutnia sprężynowa, automatyczna - typ ładowania – przód - naciąg automatyczny - strzał pojedynczy (wyrzut 1 pocisku) - pociski, wykonane z pianki i zakończone gumową końcówką. Zestaw zawiera: - pistolet - 10 piankowych naboi Ta i wiele innych zabawek dostępna w nowo powstałym sklepie Dziecięcy Patrol na ul. Mickiewicza 103 w Toruniu. Zapraszamy ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:08

44 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Latająca WRÓŻKA Hit !!! SaM ZoStAń KoNtRoLeReM
Latająca WRÓŻKA Hit !!! SaM ZoStAń KoNtRoLeReM

Magiczna wróżka - sam zostań kontrolerem ! Po włączeniu wróżki jej kwiatowa sukienka zaczyna wirować i unosi się w powietrzu a na jej spódniczce migają światełka. Podkładając dłoń sam decydujesz gdzie chcesz aby wróżka poleciała - stajesz się kontrolerem. Zabawka zachęca do ruchu oraz ćwiczy koordynacje. Wróżka jest porządnie wykonana i nie straszne jej upadki przy nauce sterowania. Zabawka nadaje się do zabawy w domu jak i na dworze. w skład wchodzi wróżka, stacja dokująca oraz kabel do ładowania stacji lub bezpośrednio wróżki wysokość wróżki to 20cm Ta i wiele innych zabawek dostępna w nowo powstałym sklepie Dziecięcy Patrol na ul. Mickiewicza 103 w Toruniu. Zapraszamy ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:06

75 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
ANGRY BIRDS STAR WARS największy zestaw !!!
ANGRY BIRDS STAR WARS największy zestaw !!!

Niesamowicie popularne ptaki zaatakowały galaktykę. Wraz z załogą STAR WARS mają za zadanie zestrzelić naziemny pojazd AT-AT. Pomysłowa i oryginalna gra zręcznościowa Angry Birds to najpopularniejsza gra przeniesiona ze świata wirtualnego w świat realny. W grze wyposażeni jesteśmy w wyrzutnię którą ciskamy figurkami ptaków celując w zieloną świnkę. Zadaniem jest oczywiście wystrzelenie ptaszka tak, aby strącić wszystkie świnki umieszczone na konstrukcji. Gra przeznaczona dla 2-3 osób. Gra wymaga zręczności i buduje napięcie. Dzięki nietuzinkowej aranżacji i ciekawej strukturze gra zawojowała cały świat. STRZELAJ! Cel, pal, ognia! Wystrzel ptaki w taki sposób, by strąciły świnie i zburzyły pojazd AT-AT. Przestań strzelać, gdy wykorzystasz wszystkie strzały przysługujące Ci w danej kolejce. Teraz ruch następnego gracza. Kontynuujcie grę dopóki pojazd nie zostanie zniszczona. WYGRAJ! Powiększaj swój wynik po każdej rundzie według poniższych zasad: Świnie Stormtrooper - 1000 punktów każda Świnia Darth Vader - 3000 punktów Całkowite zniszczenie pojazdu AT-AT - 5000 punktów Niewystrzelone ptaki po zburzeniu pojazdu - 1000 punktów każdy Jeśli po zburzeniu pojazdu AT-AT masz najwięcej punktów - WYGRAŁEŚ!!! GRA SOLO! Spróbuj strącić świnie i zburzyć pojazd AT-AT przy jak najmniejszej liczbie strzałów. Zawartość zestawu: - konstrukcja pojazdu naziemnego AT-AT 15elem. - proca z efektami dźwiękowymi - wyrzutnia X-Wing Fighter z efektami dźwiękowymi - plansza kosmosu PTAKI - Luke Skywalker - Han Solo - Obi-Wan Kenobi - Księżniczka Leia - Kudłaty Chewbacca - Robot See -Threepio 3PO ŚWINIE - Darth Vader - 3 x Stormtrooper żołnierz oddziału - Duga Sebulba Postacie są gumowe, miękkie a po naciśnięciu wydaja odgłosy piszczenia. WYMIARY - Proca 20cm x 9cm - Wyrzutnia 18cm x 14cm x 9cm - Gumowy ptak ok. 5cm x 5cm - pojazd AT-AT 26cm x 27cm x 8,5cm Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na rozwijanie zdolności interpersonalnych u dzieci jest granie w różne gry z najbliższymi. Gry planszowe, karciane i inne rozbudowują inteligencję, zdolność skutecznego wysławiania się i przekazywania innym osobom swoich zamiarów i chęci. Gry są doskonałym sposobem na wspólną zabawę w gronie najbliższych. Dzięki takim zabawom dzieci, mogą spędzić więcej czasu z rodzicami. Zestaw zapakowany w bardzo ładne, efektowne opakowanie, idealnie nadające się na prezent. Ta i wiele innych zabawek dostępna w nowo powstałym sklepie Dziecięcy Patrol na ul. Mickiewicza 103 w Toruniu. Zapraszamy ! ! !

Dodano 2016.04.06 13:03

115 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Walkie Talkie TRANSFORMERS krótkofalówki
Walkie Talkie TRANSFORMERS krótkofalówki

Walkie talkie / krótkofalówki transformers Optimus Prime / Bumblebee zasięg do 100m

Dodano 2016.04.06 13:00

33 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt
Kreatywna Lalka ! zaprojektuj i pomaluj jej sukienkę !!!
Kreatywna Lalka ! zaprojektuj i pomaluj jej s...

Każda dziewczynka lubi przebierać swoje lalki. Teraz ma możliwość zaprojektowania jej kreacji. Zestaw zawiera lalkę, szablony, naklejki, pisaki oraz sukienki.

Dodano 2016.04.06 12:56

39 zł

Do negocjacji Toruń Kontakt