Pisanie prac maturalnych

Data dodania: 20 marzec 2014Ogłoszenie: 52
Pisanie prac maturalnych
  • Pisanie prac maturalnych - zdjęcia

Jesteśmy grupą osób zajmujących się pisaniem prac. Robimy to nie od roku czy dwóch, lecz od ponad 10 lat. Pisaliśmy prezentacje maturalne odkąd tylko zostały wprowadzone. Nie jesteśmy żadnymi studentami, czy miłośnikami pisania. Jesteśmy polonistami z dużym doświadczeniem w zawodzie. Dlatego możesz liczyć z naszej strony na prace najwyższej jakości. Oto ceny za przygotowanie prezentacji:
129 zł- przygotowanie pełnego wzoru prezentacji, tj. zawierającego bibliografię, plan ramowy oraz tekst przemówienia. Czas oczekiwania na pracę 5 dni.
249 zł- przygotowanie pełnego wzoru prezentacji w trybie ekspresowym, tj. 48 godzin od wpłaty pieniędzy. Polecany dla maturzystów których gonią terminy.
Każda praca przygotowywana jest od początku, tylko i wyłącznie dla zamawiającego. Nie ma więc możliwości, że znajdziecie podobny wzór w Internecie.
Napiszemy na każdy temat. Jeśli więc sam nie możesz poradzić sobie z napisaniem prezentacji na temat, którego nikt nie chce się podjąć, napisz do nas. Na pewno Ci pomożemy.
Oto nasza strona kontaktowa http://ekspresmaturalny.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 129zł
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Pisanie prac
Lokalizacja: Toruń
Wyświetleń: 2014

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
Ogłoszenia Warszawa
© 2012 Toruńlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.